Motioner

HEMSIDAN UPPDATERAS UNDER APRIL MÅNAD

Svenska riksdagsgruppen består efter riksdagsvalet 2019 av följande ledamöter:Läs mera »
Svenska riksdagsgruppen
23.04.2019 kl. 08:50

Vi kan bättre.

Svenska riksdagsgruppens alternativa budget 2019Läs mera »
Svenska riksdagsgruppen
07.11.2018 kl. 14:44

Skuggbudget 2018

Svenska riksdagsgruppen
09.11.2017 kl. 07:13

SFP presenterade sin skuggbudget

Mer i handen för hushållen, mental hälsa viktig prioritet, slopad arvs- och gåvoskatt för företagLäs mera »
Svenska riksdagsgruppen
31.10.2017 kl. 07:13